Narcos

Narcos

Aug. 28, 2015
Your rating: 0
8.9 113 votes

Krijues

Cast

Wagner Moura isPablo Escobar
Pablo Escobar
Boyd Holbrook isSteve Murphy
Steve Murphy
Pedro Pascal isJavier Peña
Javier Peña
Joanna Christie isConnie Murphy
Connie Murphy
Paulina Gaitán isTata Escobar
Tata Escobar

Video trailer

Images

Synopsis

Historia e vërtetë e karteleve të drogës famëkeq të dhunshme dhe të fuqishme të Kolumbisë.

Original titleNarcos
Firt air dateAug. 28, 2015
Last air dateSep. 02, 2016
Seasons2
Episodes19
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Aug. 28, 2015
2Sezoni 2 Sep. 02, 2016
3Sezoni 3 Sep. 01, 2017