Lethal Weapon

Lethal Weapon

Your rating: 0
7.9 27 votes

Krijues

Cast

Clayne Crawford isMartin Riggs
Martin Riggs
Damon Wayans isRoger Murtaugh
Roger Murtaugh
Jordana Brewster isMaureen “Mo” Cahill
Maureen “Mo” Cahill
Kevin Rahm isBrooks Avery
Brooks Avery
Keesha Sharp isTrish Murtaugh
Trish Murtaugh
Dante Brown isRoger Murtaugh
Roger Murtaugh
Chandler Kinney isRiana Murtaugh
Riana Murtaugh
Michelle Mitchenor isSonya Bailey
Sonya Bailey

Video trailer

Images

Synopsis

Një ish-marifet i zhveshur i Marinës është një punonjës i policisë në Los Anxheles, ku është shoqëruar me një detektiv veteran duke u përpjekur të mbajë një nivel të ulët të stresit në jetën e tij.

Original titleLethal Weapon
Firt air dateSep. 21, 2016
Last air dateMar. 15, 2017
Seasons1
Episodes17
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Sep. 21, 2016