13 Reasons Why

13 Reasons Why

Mar. 31, 2017
Your rating: 0
9.2 169 votes

Krijues

Diana Son
Creator

Cast

Dylan Minnette isClay Jensen
Clay Jensen
Katherine Langford isHannah Baker
Hannah Baker
Christian Navarro isTony Padilla
Tony Padilla
Alisha Boe isJessica Davis
Jessica Davis
Brandon Flynn isJustin Foley
Justin Foley
Miles Heizer isAlex Standall
Alex Standall
Justin Prentice isBryce Walker
Bryce Walker
Devin Druid isTyler Down
Tyler Down
Ajiona Alexus isSheri Holland
Sheri Holland
Ross Butler isZach Dempsey
Zach Dempsey

Video trailer

Images

Synopsis

Pas vetëvrasjes së një vajze adoleshente, një shok klase merr një sërë kasetash që zbulojnë misterin e zgjedhjes së saj tragjike.

Original title13 Reasons Why
Firt air dateMar. 31, 2017
Last air dateMar. 31, 2017
Seasons1
Episodes13
StatusReturning Series

Sezonet dhe serit

1Sezoni 1 Mar. 31, 2017
2Sezoni 2 May. 19, 2018