Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD
You’re Not You (2014) HD

You’re Not You (2014) HD

Life is measured in moments that leave you breathless.Oct. 10, 2014 (USA)104 Min.R
Your rating: 0
8.7 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

 Një dramë e përqendruar në një pianiste klasike, e cila është diagnostikuar me sëmundjen e sklerozës amiotrofike laterale (SAL) dhe një studenteje të gjallërishme kolegji, e cila bëhet kujdestarja e saj.

Titulli origjinalYou're Not You
Vlerësimi IMDb7.4 18,075 votes
Vlerësimi TMDb7.3 193 votes