Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Yakuza and the Family (2020)

Yakuza and the Family (2020)

Jan. 29, 2021 136 Min.
Your rating: 0
9.5 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Babai i Kenji Yamamotos vdiq nga përdorimi i drogës. Jeta e tij ra në dëshpërim. Kenji më pas u bashkua me një sindikatë krimi. Atje, ai takon shefin e bandës, Hiroshi Shibasaki. Hiroshi depërton te Kenji dhe ata krijuan një marrëdhënie si baba dhe bir. Ndërsa koha kalon, Kenji ka familjen e tij.

Titulli origjinalヤクザと家族 The Family
Vlerësimi IMDb7.0 votes
Vlerësimi TMDb6.5 2 votes