Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Wrath of Man (2021)

Wrath of Man (2021)

A one man army.Apr. 22, 2021 118 Min.
Your rating: 0
9.5 11 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

H-ja, një personazh i ftohtë dhe misterioz punon në një kompani kamionësh përgjegjës për transportimin e qindra miliona dollarëve rreth Los Anxhelosit çdo javë.

Titulli origjinalWrath of Man
Vlerësimi IMDb7.4 votes
Vlerësimi TMDb7.9 150 votes