Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
What the Bleep Do We Know (2004) HD

What the Bleep Do We Know (2004) HD

Time to get wise.Apr. 23, 2004 (USA)109 Min.R
Your rating: 0
8.7 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Kërkimi i një fotografi imagjinar për të rizbuluar veten shpirtërisht është i ndërlidhur me pamjet dokumentare të shkencëtarëve dhe teologëve që diskutojnë aspektet filozofike të fizikës kuantike.

Titulli origjinalWhat the #$*! Do We (K)now!?
Vlerësimi IMDb5.3 12,367 votes
Vlerësimi TMDb5.8 34 votes