Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Wander (2020)

Wander (2020)

The conspiracy is real.Dec. 04, 2020 94 Min.
Your rating: 0
3.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

April Mullen
Director

Aktoret

Aaron Eckhart isArthur Bretnik
Arthur Bretnik
Tommy Lee Jones isJimmy Cleats
Jimmy Cleats
Katheryn Winnick isElsa Viceroy
Elsa Viceroy
Heather Graham isShelley Luscomb
Shelley Luscomb
Raymond Cruz isSherif Luis Santi
Sherif Luis Santi
Brendan Fehr isNick Cassidy
Nick Cassidy
David Gibson isVictor Canton
Victor Canton
Nicole Steinwedell isTanya Bretnik
Tanya Bretnik
Elizabeth Selby isZoe Guzman
Zoe Guzman
Heath Hensley isMasked Man
Masked Man

Permbledhje

Pas punësimit për hetimin e një vdekjeje të dyshimtë në qytetin e vogël të Uanderit, një detektiv privat, mendërisht i paqëndrueshëm, bindet se çështja që ka marrë përsipër të zbardhë, është e lidhur me të njëjtën “teori konspirative” që shkaktoi dhe vdekjen e vajzës së tij.

Titulli origjinalWander
Vlerësimi IMDb5.0 votes
Vlerësimi TMDb5.6 38 votes