Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Voyagers (2021)

Voyagers (2021)

Si ndihet?Apr. 08, 2021 108 Min.
Your rating: 0
8.7 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një ekuipazh astronautësh ndërmarrin një mision ku mbizotëron paranoja dhe çmenduria, duke I bërë të mos kuptojnë çfarë është e vërtetë dhe çfarë jo….

Titulli origjinalVoyagers
Vlerësimi TMDb6.5 53 votes