Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
VFW (2019) HD

VFW (2019) HD

Sep. 19, 2019 92 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Joe Begos
Director

Aktoret

Permbledhje

Disa veteranë lufte bëhen bashkë për të festuar ditëlindjen e njërit prej tyre. Gjërat marrin të tatëpjetën kur një vajzë hyn në bar dhe me vete mban “diçka”që i përket dikujt tjetër. Gjithë bari do të kthehet në një betejë të përgjakshme lufte, ku veteranëve do tu duhet të kujtojnë aftësitë e vjetra…

Titulli origjinalVFW
Vlerësimi IMDb6.5 votes
Vlerësimi TMDb6.4 7 votes