Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Upside Down (2012) HD

Upside Down (2012) HD

Two worlds. One future.Sep. 27, 2012 104 Min.
Your rating: 2
4 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Kirsten Dunst isEden Moore
Eden Moore
Jim Sturgess isAdam Kirk
Adam Kirk
Timothy Spall isBob Boruchowitz
Bob Boruchowitz
James Kidnie isLagavullan
Lagavullan
Janine Theriault isMiss Maguire
Miss Maguire

Permbledhje

Në një univers alternativ, ku bota e binjakëzuar kanë gravitete të kundërta, një i ri ballafaqohet me paragjykimet ndërplanare dhe ligjet e fizikës në kërkimin e tij për t’u ribashkuar me vajzën e humbur prej ëndrrave të tij në këtë aventurë romantike shikuese që shtron pyetjen: çka nëse dashuria është më i fortë se graviteti?

Titulli origjinalUpside Down
Vlerësimi IMDb6.4 votes
Vlerësimi TMDb6.2 1350 votes