Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Triple Frontier (2019) HD

Triple Frontier (2019) HD

You can’t go this far without crossing every lineMar. 06, 2019 126 Min.
Your rating: 0
10 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Oscar Isaac isSantiago '
Santiago '
Garrett Hedlund isBen Miller
Ben Miller
Pedro Pascal isFrancisco '
Francisco '
Reynaldo Gallegos isGabriel Martín Lorea
Gabriel Martín Lorea
Maddy Wary isTess Davis
Tess Davis

Permbledhje

SHPËRNDAJE

5 ish-ushtarë të forcave speciale planifikojnë t’i grabitin shefit të një bande kokaine të gjitha paratë që ky i fundit i ruante në shtëpinë e tij në xhunglën e Amazonës. Mes kufijve të trefishtë – Peru, Brazil dhe Kolumbi, 5 shokët hasin pengesa dhe sfida të vështira.

Titulli origjinalTriple Frontier
Vlerësimi IMDb6.5 votes
Vlerësimi TMDb6.3 1458 votes