Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Transference: Escape the Dark (2020)

Transference: Escape the Dark (2020)

Mar. 10, 2020 88 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Xhoshua duhet të mbrojë motrën e tij binjake Eman që ka aftësi të mbinatyrshme dhe ta mbajë të fshehtë nga një agjent sekret që e kërkon për një program të fshehtë qeveritar…

Titulli origjinalTransference: Escape the Dark
Vlerësimi TMDb4.7 3 votes