Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Those Who Wish Me Dead (2021)

Those Who Wish Me Dead (2021)

Natyra gjen një mënyrë.May. 05, 2021 100 Min.
Your rating: 0
9.7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Wade Allen
Director

Aktoret

Angelina Jolie isHannah Faber
Hannah Faber
Finn Little isConnor Casserly
Connor Casserly
Jon Bernthal isEthan Sawyer
Ethan Sawyer
Aidan Gillen isJack Blackwell
Jack Blackwell
Nicholas Hoult isPatrick Blackwell
Patrick Blackwell
Medina Senghore isAllison Sawyer
Allison Sawyer
Tyler Perry isOfficer Arthur Phillip
Officer Arthur Phillip

Permbledhje

Një djalosh dëshmitar i një vrasjeje e gjen veten të ndjekur nga dy vrasës në pyjet e Montanas me një ekspert mbijetese të ngarkuar me mbrojtjen e tij, dhe një zjarr pylli duke i kërcënuar që të gjithë….

Titulli origjinalThose Who Wish Me Dead
Vlerësimi IMDb6.0 votes
Vlerësimi TMDb7.2 174 votes