Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Year Earth Changed (2021)

The Year Earth Changed (2021)

Nënë Natyra po rikthehet.Apr. 16, 2021 48 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Tom Beard
Director

Aktoret

Permbledhje

Nëna natyre po rikthehet, pamjet e papara kur tregojnë se si jetesa jonë u mbylle dhe hapi derën që natyra të kërcej dhe të lulëzonte. Përtej deteve, qiellit dhe tokave, toka gjeti ritmin e saj kur ne u ndalëm…

Titulli origjinalThe Year Earth Changed
Vlerësimi IMDb8.4 votes
Vlerësimi TMDb7.9 12 votes