Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Virtuoso (2021)

The Virtuoso (2021)

Çdo tradhti fillon me besim..Apr. 30, 2021 105 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Anthony Hopkins isThe Mentor
The Mentor
Abbie Cornish isThe Waitress
The Waitress
Diora Baird isJohnnie'
Johnnie'
Anson Mount isThe Virtuoso
The Virtuoso
Eddie Marsan isThe Loner
The Loner
David Morse isThe Deputy
The Deputy
Richard Brake isHandsome Johnnie
Handsome Johnnie
Chris Perfetti isThe Motel Clerk
The Motel Clerk
Lory Molino isBackground
Background
Shay Guthrie isCamaro Girl
Camaro Girl

Permbledhje

Një këndvështrim në mendjen e një vrasësi me pagesë. Organizimi i punës, aftësitë që duhen dhe vështirësitë që hasen në çdo detyre. Një punë aq e rrezikshme sa edhe e zakonshme që në duart e njerëzve të duhur kthehet në talent..

Titulli origjinalThe Virtuoso
Vlerësimi IMDb4.8 votes
Vlerësimi TMDb7.1 7 votes