Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Shrine (2010) HD

The Shrine (2010) HD

Once you find it, they won't let you leave.Oct. 14, 2010 (Canada)85 Min.NOT RATED
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Jon Knautz
Director

Aktoret

Permbledhje

Dy gazetare femra dhe një fotograf udhëtojn për në Evropë për të hetuar një seri të zhdukjeve misterioze, vetëm për të gjetur veten të përfshirë në një luftë kundër një lloji të keqeje që ata kurrë nuk e kishin pritur.

Titulli origjinalThe Shrine
Vlerësimi IMDb5.6 11,558 votes
Vlerësimi TMDb5.8 63 votes