Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Seventh Day (2021)

The Seventh Day (2021)

God help us.Mar. 26, 2021 87 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Guy Pearce isFather Peter
Father Peter
Keith David isFather Louis
Father Louis
Hannah Alline isMrs. Miller
Mrs. Miller
Heath Freeman isMr. Miller
Mr. Miller
Vadhir Derbez isFather Daniel
Father Daniel
Major Dodge isMr. Giroux
Mr. Giroux
Ben Hicks isCoroner
Coroner
Gail Cronauer isArchbishop'
Archbishop'

Permbledhje

Një ekzorcist i sapo emëruar bashkohet me një prift fillestar, për ditën e tij të parë të trajnimit. Teksa hulumtojnë thellë për ferrin në tokë, kufinjtë mes të mirës dhe së keqes, zbehen, dhe vetë demonët e tyre, fillojnë të shfaqen…

Titulli origjinalThe Seventh Day
Vlerësimi TMDb4.8 16 votes