Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Oak Room (2020)

The Oak Room (2020)

You're not going to believe what happened at The Oak Room.Nov. 27, 2020 89 Min.
Your rating: 0
5.8 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Cody Calahan
Director

Aktoret

Permbledhje

Gjatë një stuhie të furishme dëbore, Stivi kthehet në shtëpinë e tij. Kur ai ofron t’i shlyejë një borxh të vjetër një banakieri të thinjur, duke i treguar një histori, ngjarjet e natës shumë shpejt kthehen në dyshime dhe identitete të dyfishta…

Titulli origjinalThe Oak Room
Vlerësimi IMDb5.4 votes
Vlerësimi TMDb5.1 9 votes