Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Maze Runner (2014) HD

The Maze Runner (2014) HD

Remember. Survive. Run.Sep. 10, 2014 113 Min.
Your rating: 9
9.2 21 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

-Tomasi dërgohet në një komunitet djemsh pasi i fshihet kujtesa, dhe së shpejti mëson se të gjithë janë të bllokuar në një labirint në të cilin ai duhet të bashkohet me “vrapuesit” në mënyrë që të ketë një mundësi për t’u arratisur…

Titulli origjinalThe Maze Runner
Vlerësimi IMDb6.8 356,020 votes
Vlerësimi TMDb7 6724 votes