Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Lover in the Attic: A True Story (2018)

The Lover in the Attic: A True Story (2018)

Oct. 21, 2018 85 Min.
Your rating: 0
6 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Molly Burnett isDolly Oesterreich
Dolly Oesterreich
Kevin Fonteyne isOtto Sanhuber
Otto Sanhuber
David Fierro isFred Oesterreich
Fred Oesterreich
David Alexander isHerman Shapiro
Herman Shapiro
Whitney Christopher isMrs. Clarkson
Mrs. Clarkson

Permbledhje

Kjo është historia e një femre fatale, e cila për të plotësuar dëshirat i manipulon njerëzit që e rrethojnë me pamjen e bukur dhe sjelljen joshëse. Është gjithashtu historia e një djaloshi të ri që bie pre e joshjeve të saj…

Titulli origjinalThe Lover in the Attic
Vlerësimi IMDb5.4 votes
Vlerësimi TMDb6 3 votes