Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Lovely Bones (2009) HD

The Lovely Bones (2009) HD

The story of a life and everything that came after...Dec. 26, 2009 (USA)136 Min.PG-13
Your rating: 0
7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Rachel Weisz isAbigail Salmon
Abigail Salmon
Mark Wahlberg isJack Salmon
Jack Salmon
Susan Sarandon isGrandma Lynn
Grandma Lynn
Saoirse Ronan isSusie Salmon
Susie Salmon
Stanley Tucci isGeorge Harvey
George Harvey
Michael Imperioli isLen Fenerman
Len Fenerman
Rose McIver isLindsey Salmon
Lindsey Salmon
Carolyn Dando isRuth Connors
Ruth Connors
Reece Ritchie isRay Singh
Ray Singh

Permbledhje

Një vajzë 14 vjeçare në Pensilvaninë e viteve 1970 vritet nga komshiu i saj. Ajo tregon historinë e saj në një vend midis Parajsës dhe Ferrit, duke treguar për jetën e njerëzve rreth saj dhe se si të gjithë ndryshuan teksa perpiqeshin për të gjetur dikë për gjetjen e trupit të saj.

Titulli origjinalThe Lovely Bones
Vlerësimi IMDb6.7 133,458 votes
Vlerësimi TMDb6.6 1122 votes