Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Intern A Summer of Lust (2019) +18

The Intern A Summer of Lust (2019) +18

Dec. 01, 2019 108 Min.
Your rating: 0
9.3 6 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

FILMI NDALOHET PER SHIKUES NEN 18 VJEC! PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! Historia e Medit e cila largohet nga qyteti i saj i lindjes në ShBA drejt Barcelonës për të shfrytëzuar mundësinë e xhirimit të një filmi pornografik me regjisoren Erika Lust. Në fillim, ajo është e mbingarkuar nga jeta e saj e re, puna, përvojat e reja dhe njerëzit me të cilët po përballet. Por shumë shpejt, vajza e ndrojtur tipike amerikane, përjeton një zgjim seksual që nuk e kishte imagjinuar kurrë as në ëndrrat e saj më të egra.

Titulli origjinalThe Intern - A Summer of Lust
Vlerësimi TMDb5.3 4 votes