Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The House That Jack Built (2018) HD

The House That Jack Built (2018) HD

Oct. 08, 2018 151 Min.
Your rating: 7
8.5 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Historia flet për Xhekun, një vrasës serial shumë inteligjent, gjatë një periudhe dymbëdhjetëvjeçare dhe përshkruan vrasjet që me të vërtetë zhvillojnë më shumë të çmendurin brenda tij…

Titulli origjinalThe House That Jack Built
Vlerësimi IMDb7.2 votes
Vlerësimi TMDb7.2 105 votes