Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Hateful Eight (2015) HD

The Hateful Eight (2015) HD

No one comes up here without a damn good reason.Dec. 25, 2015 (USA)167 Min.R
Your rating: 0
8.9 8 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Samuel L. Jackson isMajor Marquis Warren
Major Marquis Warren
Jennifer Jason Leigh isDaisy Domergue
Daisy Domergue
Walton Goggins isSheriff Chris Mannix
Sheriff Chris Mannix
Tim Roth isOswaldo Mobray
Oswaldo Mobray
Bruce Dern isGeneral Sandy Smithers
General Sandy Smithers
James Parks isO.B Jackson
O.B Jackson

Permbledhje

Disa gjuetarët kërkojnë strehim në një kasolle pas një stuhie te madhe bore ku kapen në një komplot tradhëtie dhe mashtrimi.

Titulli origjinalThe Hateful Eight
Vlerësimi IMDb7.8 376,206 votes
Vlerësimi TMDb7.6 5161 votes