Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Hard Way (2019) HD

The Hard Way (2019) HD

Mar. 05, 2019 94 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

SHPËRNDAJE

Pasi mësoi se vëllai i tij vdiq në një mision në Rumani, një ish ushtarak bashkohet me dy aleatë për të gjurmuar armikun misterioz dhe të marrë hak.

Titulli origjinalThe Hard Way
Vlerësimi IMDb5 votes
Vlerësimi TMDb5.5 60 votes