Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Debt (2010) HD

The Debt (2010) HD

Every secret comes with a price.Apr. 11, 2010 (USA, UK, Hungary, Israel)113 Min.R
Your rating: 0
6 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

John Madden
Director

Aktoret

Helen Mirren isRachel Singer
Rachel Singer
Sam Worthington isDavid (Young)
David (Young)
Jessica Chastain isRachel (Young)
Rachel (Young)
Marton Csokas isStefan (Young)
Stefan (Young)
Adar Beck isPoliticians Wife
Politicians Wife

Permbledhje

Spiunazh Thriller fillon në vitin 1997, si lajmi trondit agjentët sekretë në pension të Mossadit Rachel ( Helen Mirren ) dhe Stefan ( Tom Wilkinson ) për ish- kolegun e tyre David ( Ciaran Hinds ). Të tre kanë qenë nderuar për dekada në vendin e tyre për shkak të misionit që ata ndërmorën në vitin 1966, kur treshja e portretizuar, respektivisht, nga Jessica Chastain, Marton Csokas, dhe Sam Worthington, zbuloi një kriminel lufte Nazist ( Jesper Christensen ) në Berlinin lindor. Në rrezik të madh, dhe me kosto të konsiderueshme personale, misioni i ekipit u krye – apo ishte ajo?

Titulli origjinalThe Debt
Vlerësimi IMDb6.9 57,172 votes
Vlerësimi TMDb6.2 223 votes