Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Cure (2020)

The Cure (2020)

May. 15, 2020 37 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Ahmet Atalay
Director

Aktoret

Permbledhje

Në të ardhmen e afërt, një virus misterioz ka pushtuar një pjesë të madhe të popullsisë së botës. Vajza e mercenarit të Forcave Speciale Noa, është infektuar dhe ky i fundit do bëjë gjithçka për të gjetur kurën…

Titulli origjinalThe Cure
Vlerësimi IMDb6.9 votes
Vlerësimi TMDb8 4 votes