Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Corruption (1986) +18

The Corruption (1986) +18

Apr. 17, 1986 82 Min.
Your rating: 0
6.8 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Një grua e bukur, e lënë pas dore nga burri i saj, joshet nga shërbyesja e saj sensuale. La Bonne është tërheqje, eksplorim, dëshirë, forcë dhe kontroll ….

Titulli origjinalLa bonne
Vlerësimi TMDb5 14 votes