Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Boss’s Daughter (2015) a.k.a La fille du patron

The Boss’s Daughter (2015) a.k.a La fille du patron

Jan. 06, 2016 98 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Vital është një përgjegjës pune 40 vjeçar në një fabrikë tekstili. Ai bie në dashuri me vajzën e shefit të tij kur ajo e zgjedh atë për një studim ergonomik, por marrëdhënia e tyre tërheq tërbimin dhe mosmiratimin e të gjithëve.

Titulli origjinalLa Fille du patron
Vlerësimi IMDb5.5 votes
Vlerësimi TMDb5.3 67 votes