Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Beach House (2019) HD

The Beach House (2019) HD

Do te doja te ishe ketu..Oct. 22, 2020 88 Min.
Your rating: 0
6.5 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Steven Corkin isInfected neighbor
Infected neighbor
Michael Brumfield isPolice Officer
Police Officer
Matt Maisto isCreature in basement
Creature in basement
Dan Zakarija isCB Radio Voice
CB Radio Voice

Permbledhje

Një largim romantik për dy të dashuruarit e kolegjit kthehet në një luftë për mbijetesë kur të ftuarit e papritur dhe mjedisi përreth shfaqin shenja të një infeksioni misterioz…

Titulli origjinalThe Beach House
Vlerësimi IMDb5.3 votes
Vlerësimi TMDb6.5 4 votes