Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Bad Batch (2016) HD

The Bad Batch (2016) HD

Jun. 23, 2017 (USA)115 Min.R
Your rating: 10
4.8 8 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Arlen dënohet në një burg në mes të shkretëtirës ku të burgosurit quhen Tufa e Keqe dhe janë të ndarë në dy kampe: Kampi i Rehatisë dhe ai i Urës, ku të gjithë janë kanibalë.

Titulli origjinalThe Bad Batch
Vlerësimi IMDb5.8 1,254 votes
Vlerësimi TMDb5.3 23 votes