Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Survival Island (2005) HD

Survival Island (2005) HD

Jan. 01, 2005 (USA, UK, Luxembourg)95 Min.TV-MA
Your rating: 10
8.2 6 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Tre njerëz – një çift i pasur dhe një anëtar ekuipazhi – janë bllokuar në një ishull tropikal, dhe lufta e tyre e mëvonshme për mbijetesë bëhet edhe më e vështirë kur ata fillojnë të luftojn në mes vete për të mbijetuar..

Titulli origjinalThree
Vlerësimi IMDb5.0 7,657 votes
Vlerësimi TMDb4.8 24 votes