Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
720p
Stop-Loss (2008) HD

Stop-Loss (2008) HD

The bravest place to stand is by each other's side.Mar. 28, 2008 (USA)113 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Ryan Phillippe isBrandon King
Brandon King
Channing Tatum isSteve Shriver
Steve Shriver
Josef Sommer isSenator Orton Worrell
Senator Orton Worrell
Timothy Olyphant isLieutenant Colonel Boot Miller
Lieutenant Colonel Boot Miller
Linda Emond isIda King
Ida King
Steven Strait isMichael Colson
Michael Colson

Permbledhje


Një ushtar veteran kthehet nga turneu i tij i detyrës të kryer në Irak, dhe mundohet qe te filloje nje jete te re por, urdhërohet në mënyrë arbitrare të kthehet në detyrë në terren nga ana e ushtrisë.
Titulli origjinalStop-Loss
Vlerësimi IMDb6.5 18,118 votes
Vlerësimi TMDb6.1 68 votes