Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
SPL: Kill Zone (2005) HD

SPL: Kill Zone (2005) HD

Nov. 18, 2005 93 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Wilson Yip
Director

Aktoret

Donnie Yen isInspector Ma Kwun
Inspector Ma Kwun
Sammo Hung isWong Po
Wong Po
Simon Yam isDetective Chan
Detective Chan
Liu Kai-Chi isLok Kwun Wah
Lok Kwun Wah

Permbledhje

Një polic afër daljes në pension dhe njësia e tij duan të çojnë para drejtësisë një kriminel të rrezikshëm. Ndërkohë krimineli nuk rri duarkryq por dërgon vrasësin e tij më të mirë për të hequr qafe policët…

Titulli origjinal殺破狼
Vlerësimi IMDb7.1 votes
Vlerësimi TMDb6.9 99 votes