Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Spiral (2019)

Spiral (2019)

Frika është kudo..Aug. 25, 2019 87 Min.
Your rating: 0
7 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një çift i të njëjtit seks lëvizin në një qytet të vogël për të shijuar një jetë më të mirë dhe për të rritur vajzën e tyre me vlera të forta shoqërore. Por kur fqinjët bëjnë një aheng shumë të çuditshëm, asgjë nuk është siç duket në lagjen e tyre piktoreske…

Titulli origjinalSpiral
Vlerësimi IMDb5.6 votes
Vlerësimi TMDb6.6 28 votes