Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Space Sweepers (2021)

Space Sweepers (2021)

2092, the space sweep begins!Feb. 05, 2021 136 Min.
Your rating: 0
8 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Jo Sung-hee
Director

Aktoret

Permbledhje

SHPËRNDAJE

Në vitin 2092, hapësira është plot me mbeturina të rrezikshme lundruese si satelitët e hedhur dhe anijet kozmike të shkreta. Ekuipazhi i një anije koleksioniste të hedhurinave hapësinore të quajtur The Victory zbulon një robot humanoid që dihet të jetë një armë e shkatërrimit në masë. Ata përfshihen në një marrëveshje biznesi të rrezikshëm dhe udhëtojnë nëpër hapësirë duke kërkuar mbeturina nga të cilat mund të fitojnë para ndërsa konkurrojnë gjithashtu me mbledhësit rivalë të hedhurinave.

Titulli origjinal승리호
Vlerësimi IMDb6.7 votes
Vlerësimi TMDb7.1 106 votes