Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Sniper (2020)

Sniper (2020)

Mar. 05, 2020 85 Min.
Your rating: 0
7.7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Shi Zhi is罗兴烈
罗兴烈

Permbledhje

SHPËRNDAJE

Ekipi i Sigurisë Tiger i Kompanisë Storm Security është përgjegjës për sigurinë dhe punën e shpëtimit. Luo Xinglie dënohet për plagosjen aksidentale të një pengu gjatë një misioni shpëtimi. Ai zvogëlohet në një oficer sigurie dhe nuk merr asnjë shpërblim për misionin.

Titulli origjinal狙击手
Vlerësimi IMDb7.4 votes