Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Silent Night (2012) HD

Silent Night (2012) HD

He Knows Who's Been NaughtyNov. 30, 2012 (Canada, USA)99 Min.R
Your rating: 0
1 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Jaime King isAubrey Bradimore
Aubrey Bradimore
Malcolm McDowell isSheriff Cooper
Sheriff Cooper
Brendan Fehr isDeputy Jordan
Deputy Jordan
Lisa Marie isMrs. Morwood
Mrs. Morwood
Donal Logue isSanta Jim
Santa Jim
Ali Tataryn isAlana Roach
Alana Roach

Permbledhje

Forcat policore të një qyteti në perendim jane vënë në kërkim të një Santa Klausi vrasës i cili kap qytetarët në prag të krishtlindjeve dhe i vret ..

Titulli origjinalSilent Night
Vlerësimi IMDb5.2 5,965 votes
Vlerësimi TMDb4.9 65 votes