Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Serenity (2019) HD

Serenity (2019) HD

On Plymouth Island, no one ever dies… unless you break the rulesJan. 24, 2019 102 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

SHPËRNDAJE

Kapiteni i një varke peshkimi përballet me të kaluarën e tij misterioze dhe e gjen veten të futur në kurth në një realitet ku asgjë nuk është ashtu siç duket.

Titulli origjinalSerenity
Vlerësimi IMDb5.3 votes
Vlerësimi TMDb5.2 630 votes