Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Sator (2021)

Sator (2021)

The beast withinOct. 29, 2020 85 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

SHPËRNDAJE

Adami, pasi tronditet nga një vdekje misterioze në familje, fillon të shqyrtojë historinë e një qenie tinëzare të njohur si Sator, që ai beson se ka ndjekur familjen dhe paraardhësit e tij për shekuj me radhë….

Titulli origjinalSator
Vlerësimi IMDbN/A votes
Vlerësimi TMDb6.4 5 votes