Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Robin Hood (2018) HD

Robin Hood (2018) HD

A Thief's Work Is Never Done.Sep. 01, 2018 104 Min.
Your rating: 0
8.7 6 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Taron Egerton isRobin Hood
Robin Hood
Jamie Foxx isLittle John
Little John
Ben Mendelsohn isSheriff of Nottingham
Sheriff of Nottingham
Eve Hewson isMaid Marian
Maid Marian
Jamie Dornan isWill Scarlet
Will Scarlet
Tim Minchin isFriar Tuck
Friar Tuck
Josh Herdman isRighteous
Righteous
Roderick Hill isBoat Doctor
Boat Doctor

Permbledhje

SHPËRNDAJE

Një luftëtar i kryqëzatave dhe komandanti “Moor” ngrejnë një revoltë të guximshme kundër mbretërisë së korruptuar angleze…

Titulli origjinalRobin Hood
Vlerësimi IMDb5.8 votes
Vlerësimi TMDb7.2 6 votes