Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Payback (2021)

Payback (2021)

Feb. 05, 2021 90 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Matt Levett isMike Markovich
Mike Markovich
Toby Leonard Moore isRicky Zhukov
Ricky Zhukov
Anna Baryshnikov isJudi Markovich
Judi Markovich
Lev Gorn isAlexander Pushka
Alexander Pushka

Permbledhje

SHPËRNDAJE

Një ndërmjetës i ri aksionesh në një firmë të kontrolluar nga Mob Strit në Uoll Strit tradhtohet dhe dërgohet në burg për gjashtë vjet. Kur del jashtë, ai kërkon hakmarrje…

Titulli origjinalPayback
Vlerësimi IMDb4.3 votes
Vlerësimi TMDb8 1 votes