Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Parker (2013) HD

Parker (2013) HD

To get away clean, you have to play dirty.Jan. 23, 2013 (USA)118 Min.R
Your rating: 0
9.8 12 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Historia e Parkerit, një hajduti të famshëm me kode nderi. Këtij kodi i përket që edhe të mos vjedhë nga ata që kanë nevojë për paratë. Kur kolegët e tij vendosin që ta heqin qafe pas një grabitje në një bankë, betohet se do të hakmerret dhe i ndjek ata në grabitjen e rradhës që kanë ndërmend të bëjnë, një vjedhje bizhuterish shumë të shtrenjta në Palm Biçin lluksoz.

Titulli origjinalParker
Vlerësimi IMDb6.2 94,768 votes
Vlerësimi TMDb5.7 1350 votes