Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Paper Lives (2021) a.k.a Kagittan Hayatlar

Paper Lives (2021) a.k.a Kagittan Hayatlar

Mar. 12, 2021 96 Min.
Your rating: 0
7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Director

Aktoret

Permbledhje

Mehmeti është një shok i dashur që drejton një magazinë mbeturinash të ngurta në një lagje të varfër të stambollit. Ai ndihmon të gjithë ata që janë nevojë veçanërisht fëmijët dhe adoleshentët e pastrehë pasi edhe ai vetë është një i tillë.

Titulli origjinalKağıttan Hayatlar
Vlerësimi IMDb6.6 votes
Vlerësimi TMDb7.8 7 votes