Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Night Shift (2020)

Night Shift (2020)

May. 21, 2020 98 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Permbledhje

SHPËRNDAJE

Tre policëve u kërkohet të shoqërojnë një emigrant të paligjshëm në aeroportin “Charles de Gaulle”, ku ai do të detyrohet të hipë në aeroplan dhe të kthehet në atdhe. Por, kur të mësojnë të vërtetën, duhet të bëjnë një zgjedhje të vështirë…..

Titulli origjinalPolice
Vlerësimi IMDb5.1 votes
Vlerësimi TMDb6.1 60 votes