Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Necromancer 2020 (2019)

Necromancer 2020 (2019)

Nov. 14, 2019 120 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Pasi i mbijetoi një sulmi me magji të errët, Win vendos të marrë hak për vdekjen e të dashurit të tij dhe ngatërrohet në magji dhe një kult të lig…

Titulli origjinalจอมขมังเวทย์ 2020
Vlerësimi IMDb5.7 votes
Vlerësimi TMDb5 2 votes