Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Mountain (2017)

Mountain (2017)

Nov. 30, 2017 73 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Willem Dafoe isNarrator
Narrator

Permbledhje

Një bashkëpunim epik kinematografik dhe muzikor midis kineastit Sherpa Jennifer Peedom dhe Orkestrës së Dhomës Australiane, që hulumton magjepsjen e njerëzimit me vendet e larta.

Titulli origjinalMountain
Vlerësimi TMDb7.3 54 votes