Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Mortal Kombat (2021)

Mortal Kombat (2021)

Get over here.Apr. 07, 2021 110 Min.
Your rating: 0
9.8 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Lewis Tan isCole Young
Cole Young
Jessica McNamee isSonya Blade
Sonya Blade
Tadanobu Asano isLord Raiden
Lord Raiden
Mehcad Brooks isJackson '
Jackson '
Ludi Lin isLiu Kang
Liu Kang
Ng Chin Han isShang Tsung
Shang Tsung
Joe Taslim isBi-Han / Sub-Zero
Bi-Han / Sub-Zero
Hiroyuki Sanada isHanzo Hasashi / Scorpion
Hanzo Hasashi / Scorpion
Max Huang isKung Lao
Kung Lao

Permbledhje

Luftëtari i arteve marciale MMA, Kol Jang, i cili në venat e tij ka gjakun e një ninxha të vdekur shekuj me parë, takon kampionët më të mëdhenj të Tokës. Dhe së bashku ata do të përballen me armiqtë nga Bota e Jashtme, në një betejë të rrezikshme e të rëndësishme për universin.

Titulli origjinalMortal Kombat
Vlerësimi IMDb6.8 votes
Vlerësimi TMDb8.2 413 votes