Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Monster Trucks (2016)

Monster Trucks (2016)

Meet CreechDec. 26, 2016 105 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Chris Wedge
Director

Aktoret

Lucas Till isTripp Coley
Tripp Coley
Jane Levy isMeredith
Meredith
Amy Ryan isCindy Coley
Cindy Coley
Rob Lowe isReece Tenneson
Reece Tenneson
Danny Glover isMr. Weathers
Mr. Weathers
Barry Pepper isSheriff Rick
Sheriff Rick
Frank Whaley isWade Coley
Wade Coley
Thomas Lennon isDr. Bill Dowd
Dr. Bill Dowd

Permbledhje

SHPËRNDAJE

Duke kërkuar një mënyrë për t’u larguar nga jeta dhe qyteti ku lindi, Tripi, një gjimnazist, ndërton Kamionin Monstër nga pjesë të makinave të braktisura. Pas një aksidenti në fabrikën e naftës shfaqet një krijesë e cuditshme dhe e pazakontë, e apasioniar pas shpejtësisë. Trip ka gjetur zgjidhjen për t’u larguar nga qyteti dhe njerëzit e padëshiruar…

Titulli origjinalMonster Trucks
Vlerësimi IMDb5.7 votes
Vlerësimi TMDb6.1 595 votes